2013. gada 21. augustā
Zoodārzā ciemojas Humbolta pingvīni
Rīgas Zooloģiskajā dārzā ar Latvijas Mobilā telefona atbalstu no Vācijas un Nīderlandes zooloģiskajiem dārziem ieradušies 14 Humbolta pingvīni, lai šeit pavadītu 3 mēnešu ilgu karantīnas laiku, pirms izceļošanas no Eiropas Savienības uz Ķīnu. Apmeklētāji pingvīnus varēs aplūkot līdz septembra beigām. Ekspozicijas atvēršana notiks 23. jūlijā plkst. 13.00.

2012. gada 17. novembrī
ПИНГВИНЫ к взлету готовы
Пингвины, неловкие увальни на суше, под водой напоминают реактивные снаряды. Недавно ученые раскрыли, как им удается плавать с такой скоростью.

2012. gada 28. septembrī
Sers Nils Olavs – pingvīns ar spožu militāro karjeru
Sers Nils Olavs (norv. Nils Olav) ir karaliskais pingvīns, kas dzīvo Edinburgas (Skotija) zooloģiskajā dārzā. Viņš ir Norvēģijas karaliskās gvardes talismans ar ievērojamu militāro karjeru. 2008.gadā pingvīns Nils Olavs tika iecelts arī bruņinieku kārtā.

2012. gada 10. septembrī
Pingvīnu dzimtas koks
Šodien mums ir iespēja dabā satikt 19 pingvīnu sugas, protams, ja esam gatavi ceļot pietiekami tālu un plaši.

2012. gada 28. augustā
Šodien pēdējo dienu Rīgas Zooloģiskajā dārzā skatāmi pingvīni
Šodien pēdējo dienu Rīgas Zooloģiskajā dārzā būs aplūkojami 17 Džentū pingvīni, kas Latvijā īslaicīgi uzturas pa ceļam no dzimtā Edinburgas zoodārza uz Ķīnas okeanāriju.

2012. gada 26. augustā
Valsts, kur norēķinās ar pingvīnnaudiņām
Valsts izveidota tikai 1833.gadā, tās oficiālā valoda ir angļu. Valūta: Folklendas sterliņu mārciņa. Iedzīvotāju nav diez ko daudz, tikai 2661, taču šeit dabā ir sastopamas piecas pingvīnu sugas, ieskaitot džentū un karaliskos pingvīnus.

2012. gada 22. augustā
Zooloģiskajā dārzā pingvīni jau sagaidījuši 35 000 apmeklētājus
Pasaulē trešo prāvāko pingvīnu īslaicīgā viesošanās Rīgā ir izraisījusi necerēti lielu interesi un pēc zoodārza aplēsēm, 21.augusta pēcpusdienā pingvīnus bija aplūkojuši jau 35 000 viesi.

2012. gada 21. augustā
Par džentū pingvīniem
Džentū pingvīni (gentoo penguin, Pygoscelis papua) ir trešie lielākie pingvīni aiz imperātorpingvīniem un karaliskajiem pingvīniem. Ja uz sauszemes tie ir diezgan lempīgi, tad peldot ūdenī var sasniegt ātrumu līdz pat 36km/h. Kas padara viņus par vieniem no ātrākajiem pingvīniem.

2012. gada 15. augustā
Rīgas Zooloģiskā dārza pingvīni izraisījuši lielu apmeklētāju interesi
Rīgas Zooloģiskajā dārzā jau gandrīz nedēļu ir apskatāmi Džentū pingvīni, kas izraisījuši lielu apmeklētāju interesi.

2012. gada 09. augustā
Rīgas ZOO līdz augusta beigām apskatāmi pingvīni
Rīgas zooloģiskajā dārzā no Edinburgas zoodārza (Lielbritānijā) ir ieradušies 17 džentū pingvīni, lai šeit pavadītu 3 nedēļas ilgu karantīnas laiku, pirms izceļošanas no Eiropas Savienības uz Ķīnas okeanāriju.

2008. gada 31. decembrī
Ministru prezidenta Ivara Godmaņa Jaungada uzruna (par pingvīniem)
Ziniet, kad Antarktīdā ir sniega vētra, pingvīni to pārziemo, saspiežoties ar mugurām kopā, vienā lielā aplī. Ja kāds noklīst, viņi to atgriež atpakaļ.